Bez záznamu!


Anketa

Hlas byl zaznamenán!

1. Pochází člověk z opice?

»Ano (41%)
41%

»Ne (34%)
34%

»Nevím (25%)
25%

Celkově hlasovalo: 7950

Facebook
Bůh před soudem
Otazníky života
Spojeni srdci
Magazin Za Obzorem
Zaobzorem kornelius novak

Studium BIBLE

Mistr Jan Hus o sobě prohlásil:
„Od začátku svého studia jsem si učinil zásadu, že kdykoli poznám mínění správnější, ihned upustím od svého méně správného a pokorně a radostně přijmu názor odůvodněný lépe. To, co víme, je zcela nepatrným zlomkem toho, co nevíme."

Izraelský král Šalomoun napsal ve své slavné knize Přísloví:
„Sláva Boží je věci ukrýt, sláva králů je věci prozkoumat."

Zveme Vás na bezplatný kurz studia BIBLE

 

Další možnosti studia BIBLE

STŘEDISKO KORESPONDENČNÍCH KURZŮ Česká republika

Zveme Vás, abyste se připojili k již desetitisícům absolventů a studentů dálkového studia korespondenčních kurzů. Rychlost studia záleží pouze na Vás, jen v případě dlouhého odmlčení, posíláme upomínky, protože se zásilka může ztratit. Studovat můžete v klidu doma, aniž byste museli někam přicházet, stačí si jen vybrat z naší nabídky kurzů.

Studium probíhá dvojí formou:

Po přihlášení dostanete první lekci kurzu klasickou poštou. Každá lekce obsahuje test, který po prostudování lekce vyplníte a odešlete na naši adresu buď klasickou poštu nebo elektronickou poštou.

Během studia můžete posílat své názory, otázky a konzultovat je s lektorem studia. Po absolvování kurzu od nás obdržíte DIPLOM a malý dárek. Lekce všech kurzů, díky dobrovolným dárcům a sponzorům, posíláme zdarma.

Po přihlášení dostanete e-mailem přístupové heslo k první lekci. Po prostudování lekce a odeslání testu, budete postupně dostávat přístupová hesla ke vstupu do dalších lekcí. Během studia můžete posílat své názory, otázky a konzultovat je s lektorem studia.

Více na www.skk.cz