Bez záznamu!


Anketa

Hlas byl zaznamenán!

1. Pochází člověk z opice?

»Ano (41%)
41%

»Ne (34%)
34%

»Nevím (25%)
25%

Celkově hlasovalo: 7950

Facebook
Bůh před soudem
Otazníky života
Spojeni srdci
Magazin Za Obzorem
Zaobzorem kornelius novak

Projekt Dotkni se nebe

O co jde?

Aktivity jsou zaměřené na prevenci zdraví, mezilidské vztahy a duchovní otázky. Tyto oblasti jsou důležité pro život každého člověka. Čím vyššího poznání v nich dosáhne, tím lepší bude kvalita jeho života. Proto se tento projekt nazývá Dotkni se nebe.

Kdo je za tím?

Aktivity „Dotkni se nebe“ pro vás připravují a organizují dobrovolníci ze sborů Církve adventistů sedmého dne v Ostravě ve spolupráci se spolky Pathfinder, Život a zdraví, Inri road a organizací ADRA.

Oslovili jsme mladé lidi z dalších zapsaných spolků či organizací (Pathfinder, který pracuje s dětmi a mládeží, Život a zdraví, ADRA — organizace pro pomoc a rozvoj) a pozvalo je k dobro- volnické službě pro lidi ve městě. S mnohými z nich se setkáte na akci DNY ZDRAVÍ, někteří vám doručí do schránky pozvánky, další pro Vás připraví přednášky a zajímavé aktivity.

V rámci Dotkni se nebe vzniklo i Komunitní centrum Metro. Najdete jej na adrese Kopaniny 11, Ostrava - Mariánské Hory. Budeme sa těšit na Vaši návštěvu.

Pokud o nás ještě mnoho nevíte, dovolte nám, abychom se krátce představili:
Jako adventisté sedmého dne jsme protestantskou církví, která se cítí být součástí velké rodiny všech upřímných křesťanů, kteří odevzdali svůj život Pánu Ježíši. Jsme celosvětovým společenstvím, ke kterému se hlásí více než 18 miliónů lidí ze všech koutů světa. V České republice, kde naše církev aktivně působí již více než sto let, je nás asi 10 tisíc.